S.S.S

Kullanım Koşulları ve Gizlilik Hakları

Mobil uygulamalar, İnteraktif Medya A.Ş.'ye ait olup, İnteraktif Medya tarafından yönetilmekte ve işletilmektedir.

İçeriği tamamen ya da kısmen, İnteraktif Medya ve diğer kaynaklardan sağlanmaktadır. İçeriği oluşturan materyaller uluslar arası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Uygulamaya ait kod ve yazılım dahil olmak üzere, bu uygulamadaki hiçbir içerik değiştirilemez, çoğaltılamaz, başka kişiler tarafından yeniden yayımlanamaz, başka cihazlara yüklenemez, iletilemez ve dağıtılamaz. Telif hakları ve diğer mülkiyet hakları ve duyurularının değiştirilmeden bırakılması şartıyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları doğrultusunda, uygulamadan içerik indirilebilir.

Haber Ajansları- Diğer Kaynaklar İçeriğinin Kullanımı

Haber Ajansları ve diğer kaynaklara ait yazı, fotoğraf, grafik, ses, video gibi materyaller hiçbir ortamda yayımlanamaz, basılamaz, basılmak ve yayımlanmak üzere yeniden değiştirilemez, yazılamaz ve dağıtımı yapılamaz. Haber ajanslarına ait olan materyaller, kişisel ve ticari amaçları olmayan kullanımları dışında bir bilgisayar, veri depolama araçlarında saklanamaz. Haber ajansları, bu sebeplerden doğan gecikme, hata, eksiklik ve benzeri sorunlardan ve bunlardan doğabilecek zararlardan sorumlu değildir.

İnteraktif Medya A.Ş.'ye Verilen Lisans Hakkında Bilgilendirme

Kullanıcı, bu uygulama, elektronik posta, dosya gönderimi, veri girişi veya başka bir iletişim yoluyla, İnteraktif Medya A.Ş.'ye telif hakkı ödeme zorunluluğu olmayan, kalıcı, münhasır olmayan, kısıtlamasız, uluslar arası geçerliliği olan bir lisans vermiş oluyor. Bu lisans ile Kanal D: - Tüm iletişim haklarını serbestçe, hiçbir kısıtlama olmaksızın kullanılmak üzere üçüncü şahıslara lisans verebilir. - Tüm iletimi kullanabilir, kopyalayabilir, başkalarına lisans verebilir, yeniden uyarlayabilir, iletebilir ve kamuya sunabilir. - Bu iletişim hakları ile geçerli tüm yasama alanlarında telif hakkı, ticari marka, servis markası ve ya patent kanunu hakları da dahil olmak üzere, bu haklarla kısıtlı olmayacak şekilde, tüm mülkiyet haklarını kullanma haklarını elde etmiş olur.

Yorum Alanları

İnteraktif Medya A.Ş. , üçüncü şahıslar tarafından yönetilen, internet uygulamalarına bağlantı linkleri ve yönlendiriciler sağlamaktadır. İnteraktif Medya A.Ş., İnteraktif Medya A.Ş.'ye ait şirkteler ve ilişkili firmalar, bu üçüncü şahıs uygulamalarındaki bilgileri, içerikleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte veya denetlememektedir. Üçüncü şahıs uygulama ve materyalleri değiştirilmeden sağlanmaktadır. Uygulamamanın virüs ve diğer zararlı yazılımlardan arındırılmış olduğu teminatı vermez. Bu hizmeti kullananlar, kullanım sonucu doğacak olumsuz sonuçları düzeltme masraflarını kabul etmiş sayılır. Bu uygulamayı kullanırken, aşağıdaki koşullar kabul edilmiş olur

 - Diğer kullanıcıların yorumlarını engellemek, suç unsuru olabilecek, hakaret, küfür, iftira, ahlaka aykırı, küçük düşürücü, pornografik, yasalara aykırı her türlü ileti göndermemek.
 - Virüs ya da zararlı yazılım iletmemek.
 - Ticari amaçlı ve reklam içeren bilgi, materyal göndermemek.
 - Diğer kullanıcıların haklarını ihlal eden, haklarını çiğneyen, bilgi ve yazılım paylaşmamak. Uygulamanın kullanımından doğabilecek hiçbir zarardan sorumlu değildir.

Şikayet ve Öneriler

İnteraktif Medya A.Ş.'ye ait uygulamalar ile ilgili şikayet ve önerilerinizi bildirmek ve de reklam konusunda bilgi almak için info.interaktif@dogantv.com.tr adresine e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz. 


İnteraktif Medya
Hizmetleri Geliştirme Pazarlama ve Tic. A.Ş.
Doğan TV Center 100.Yıl Mah.
Bağcılar ISTANBUL / TÜRKİYE

Tel: +90 212 413 00 00 Pbx
Fax: +90 212 413 59 42
Mh: +90 212 478 00 77

yardim.interaktif@dogantv.com.tr

Haberler

Turkcell Partner

Turkcell İş Ortaklığı Programı kapsamında Silver Partner seçildik.

Avea Partner Ödülleri

Avea İş Ortaklığı Programı kapsamında Bireysel Servisler kategorisinde " Avea Gold İş Ortağı " seçildik.